KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 12012554
nr 1201 2554
Affisch
litografisk, Moretti, 1967, bladets mått: 41x55,5, signerad, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:45:46
150 kr